D&S FURNITURE DESIGN

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonaniu mebli na zamówienie. Tworzymy meble w dowolnych wymiarach, stylu i kolorystyce. Przy produkcji wykorzystujemy różnorodne materiały oraz podświetlenia LED, dzięki którym Nasze meble są nie tylko eleganckie ale i oryginalne. Nasza oferta obejmuje rozwiązania klasyczne, nowoczesne oraz niestandardowe, tak aby jak najlepiej dopasować meble do konkretnego wnętrza.

Dodatkowo, niezależnie od stylu, staramy się tworzyć meble funkcjonalne i indywidualnie dostosowane do potrzeb ich użytkowników.

MEBLE ŁAZIENKOWE NA WYMIAR SZCZECIN

Niezależnie od tego jaki styl wykonania preferujesz dla własnego mieszkania lub domu, przygotujemy dla Ciebie szczegółową propozycję na urządzenie każdej łazienki. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwala Nam realizować każde nietypowe zamówienie.
Projektujemy i wdrażamy meble pokojowe, młodzieżowe, kuchenne, łazienkowe oraz meble gamingowe. Dodatkowo tworzymy różnego rodzaju garderoby i zabudowy. Meble łazienkowe Szczecin – skorzystaj z naszej oferty!

Meble łazienkowe na wymiar w Szczecinie

Tak naprawdę, każda łazienka może zachwycać – zarówno ta, która stanowi osobny pokój kąpielowy i domowe SPA, jak i łazienka o mniejszym metrażu, w której znajdziemy najpotrzebniejsze meble. Jeśli jednak dysponujesz odrobiną wolnej przestrzeni w łazience do zagospodarowania- warto rozważyć wykonanie mebli łazienkowych na wymiar. Szczecin to miasto, w którym od lat prowadzimy swoją działalność, produkując wysokiej klasy meble na indywidualne zamówienie Klientów. Dzięki takim meblom można stworzyć wnętrze wyjątkowo funkcjonalne z dodatkową przestrzenią do przechowywania, której nigdy nie jest za wiele. 

Rozwiń opis

Meble łazienkowe Szczecin – na pewno się sprawdzą

Najbardziej podstawowym meblem – którego wielkość i styl również można dostosować do własnych potrzeb wykonując go na zamówienie – jest szafka pod umywalkę. Dobrze jest pomyśleć o zaaranżowaniu w ramach takiej szafki dodatkowych schowków- na przykład na kosmetyki czy takie urządzenia jak suszarki, czy inne akcesoria do stylizacji. Jeśli tylko pozwala na to przestrzeń, kolejnymi, bardzo praktycznymi meblami łazienkowymi, które projektuje na zamówienie nasza firma w Szczecinie, są specjalne słupki na ręczniki. Mogą one przyjąć formę wysokiej i wąskiej szafy w wersji naściennej lub stojącej na nóżkach. Jeśli dodatkowo zależy Ci na zaoszczędzeniu przestrzeni, dolna szafka słupka łazienkowego może zostać wyposażona w specjalny system pełniący funkcję kosza na brudne pranie.

Meble łazienkowe na wymiar w Szczecinie – to także komody oraz regały na kosmetyki

Takie meble również możemy zaprojektować dla Ciebie na indywidualne zamówienie. Obszerne komody to dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli lub też koców, ale też miejsce na detergenty czy też środki czystości. Dodatkowe szafki wiszące lub regały z półkami pomagają zachować porządek w kosmetykach i pięknie wyeksponować te pozycje, które najbardziej cenimy i z których najczęściej korzystamy. We wnętrzach szaf projektowanych na wymiar można wygodnie przechowywać także szczotki, miotły, a nawet odkurzacze pionowe lub poziome. Funkcjonalne szafy pod zabudowę pralki i suszarki pozwalają ukryć te sprzęty tak, aby wnętrze było bardziej minimalistyczne i harmonijne.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem mebli łazienkowych w Szczecinie na wymiar. Można zdecydować nie tylko o ich wymiarze, ale i kolorystyce, uchwytach, sposobie ich otwierania czy o aranżacji ich wnętrza, która to ułatwia przechowywanie. Takie umeblowanie łazienki to szansa na wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni w najlepszy możliwy sposób.