D&S FURNITURE DESIGN

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonaniu mebli na zamówienie. Tworzymy meble w dowolnych wymiarach, stylu i kolorystyce. Przy produkcji wykorzystujemy różnorodne materiały oraz podświetlenia LED, dzięki którym Nasze meble są nie tylko eleganckie ale i oryginalne. Nasza oferta obejmuje rozwiązania klasyczne, nowoczesne oraz niestandardowe, tak aby jak najlepiej dopasować meble do konkretnego wnętrza. 

Dodatkowo, niezależnie od stylu, staramy się tworzyć meble funkcjonalne i indywidualnie dostosowane do potrzeb ich użytkowników. Zaprojektujemy dla Ciebie idealną zabudowę kuchenną. Działamy na terenie Szczecina.

Zabudowa kuchni szczecin

Niezależnie od tego jaki styl wykonania preferujesz dla własnego mieszkania lub domu, przygotujemy dla Ciebie szczegółową propozycję na urządzenie każdego wnętrza. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwala Nam realizować każde nietypowe zamówienie.
Projektujemy i wdrażamy meble pokojowe, młodzieżowe, kuchenne, łazienkowe oraz meble gamingowe. Dodatkowo tworzymy różnego rodzaju garderoby i zabudowy.

Zabudowy kuchenne Szczecin

Wiele osób marzy o tym, aby posiadać pięknie urządzoną, funkcjonalną i praktyczną zabudowę kuchenną. Szczecin jest akurat taką lokalizacją, w której nasza firma może spełnić to marzenie, wykonując projekty pod klucz- dokładnie takie, na jakim zależy naszym klientom. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości zaprojektowania kuchni o dowolnym układzie, wybranej stylistyce oraz nawet najbardziej oryginalnym połączeniu kolorów i materiałów. Doradzamy, pokazujemy i dokładamy wszelkich starań do tego, aby każdy z projektów był wyjątkowy.

Zabudowa kuchenna na zamówienie szczecin – kiedy warto się na nią zdecydować?

Kuchnie na wymiar w szczególności sprawdzają się we wnętrzach małych, nieustawnych i trudnych do zagospodarowania. W takim przypadku właściwie nie ma innej możliwości jak zwrócenie się o zabudowę kuchenną w do naszej firmy z siedzibą w Szczecinie. Dzięki możliwości zaprojektowania takiej kuchni od początku do końca można wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni i zagospodarować go w funkcjonalny sposób. Tym samym, z każdego pomieszczenia można zrobić wspaniałą, piękną kuchnię, w której gotowanie będzie czystą przyjemnością.

Rozwiń opis

Zabudowy kuchenne Szczecin – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Jednakże kuchnia wykonywana na wymiar to też doskonała opcja dla dużych pomieszczeń, gdzie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Można bowiem wybrać kolor każdego z jej elementów, zaplanować, w których miejscach znajdą się sprzęty do gotowania, zaprojektować barek, a nawet spiżarnię. Meble na wymiar wyglądają solidnie i profesjonalnie i stanowią jedną, spójną całość. Dzięki możliwości wykonania mebli na zamówienie możesz zrealizować dokładnie taki projekt, jaki sobie założyłeś na początku. Możemy oczywiście doradzić odnośnie najbardziej lubianych połączeń kolorystycznych czy rozwiązań funkcjonalnych. Istnieje możliwość zaplanowania nie tylko układu poszczególnych szafek, ale także ich wypełnienia i wyposażenia w konkretne systemy wewnętrzne ułatwiające organizację, a także ewentualne przeszklenia. Można nawet wybrać najbardziej pasujące uchwyty meblowe czy też określić preferowaną grubość blatu roboczego wraz z materiałem, z jakiego ma on zostać wykonany. W końcu można wzbogacić swoją kuchnię o piękne oświetlenie ledowe- w postaci punktowych halogenów podszafkowych lub też całych listew oświetleniowych.

Jak widać, projektowanie zabudowy kuchennej na wymiar jest najlepszym rozwiązaniem, które pozwala stworzyć coś niemalże idealnego, doskonale pasującego do potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą tak, abyśmy mogli dopasować najlepsze rozwiązania do konkretnego wnętrza.