MASZ PYTANIA?

Napisz lub zadzwoń do Nas i umów się na bezpłatne konsultacje. Chętnie pomożemy Ci zaprojektować Twoje wymarzone wnętrze.

JAK PRACUJEMY?

SPOTKANIE Z KLIENTEM

Podczas spotkania poznajemy oczekiwania klienta. Zapoznajemy się z miejscem, w którym będzie prowadzona inwestycja. Ustalam zakres oraz warunki przygotowania projektu mebli pod wymiar.

PROJEKTUJEMY

Po podpisaniu umowy oraz wpłacenia zaliczki, następują prace projektowe. Projekt mebli zostaje przygotowany w ustalonym razem z klientem czasie. Projekty przygotowywane są z zachowaniem pełnej funkcjonalności wnętrza.

UZGADNIAMY Z KLIENTEM SZCZEGÓŁY

Po przygotowaniu projektów mebli z uwzględnieniem wymiarów pomieszczeń, następuje dokładne ich omówienie z klientem. Po akceptacji projektów następuje etap ich wdrożenia.

WDRAŻAMY PROJEKTY

Etap wdrażania to zamontowanie powstałych mebli i ich elementów w pomieszczeniu. Montaż zawsze następuje w ustalonym wcześniej z klientem czasie. Po zamontowaniu mebli, rozliczamy się z klientem z wykonanej pracy.

Z NAMI ZAPROJEKTUJESZ

Eleganckie i nowoczesne stoliki, pojemne szafki i komody oraz praktyczne półki połączone z najnowszymi kanonami wzornictwa i wykonania. Nasze meble na wymiar zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Praktyczne i trwałe meble, dostosowane do wieku i wymagań ich użytkowników to idealne rozwiązanie dla pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Projektujemy i wdrażamy pełne kolekcje meblowe jak i poszczególne ich elementy.

Oferujemy bogate wzornictwo szafek dolnych, pod zabudowę piekarnika, pod zlewozmywak i szafek narożnych. A także szafek wiszących z ociekarką, z klapami bądź standardowych. Meble kuchenne to praktyczność i ponadczasowy design.

Nasze meble łazienkowe to meble dalekie od szablonów. Wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym designem, elegancją, zagospodarowaniem nawet najmniejszej powierzchni oraz trwałością wykonania.

Garderoby dają możliwość wykorzystania nietypowych miejsc w danym wnętrzu. Stanowią idealne rozwiązanie dla małych i średnich mieszkań z trudnymi skosami. Garderoba na wymiar zapewnia oryginalne możliwości aranżacji każdego pomieszczenia.

Oferta obejmuje wszelkiego rodzaju meble dla branży produkcyjnej lub usługowej. Projektujemy i wdrażamy między innymi meble biurowe, meble do salonów kosmetyczno – fryzjerskich, restauracji, aptek bądź sklepów.